KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 11919318
nr 1191 9318
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Oljemålningar, 2 st, Kustlandskap, 29x46 & 48x55
Kondition: färgbortfall, slitage, skador
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:32:13
17/6 09:57:23
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe